29.09.2022 — 09:15

Переможний фініш кам’янчанина у Львові

24-25 вересня на стадіоні «Скіф» Львівського державного університету фізичної культури відбувся Командний чемпіонат України з легкої атлетики, на якому виступив єдиний представник Хмельниччини – 20-річний студент Кам’янець-Подільського національного університету, майстер спорту Андрій Атаманюк.

В перший день змагань він встановив особистий рекорд у бігу на 1500 м (3 хв 48,81 с) і посів 4 місце. А виграв першість на цій дистанції  з результатом 3 хв 45,11 с  Вадим Лонський – вихованець Старосинявської школи бігу, котрий наразі виступає за Донецьку область.

Наступного дня під час бігу на 5000 м обоє з самого старту захопили лідерство, з кожним подоланим колом відриваючись від інших суперників.   Фінішне прискорення цього разу краще вдалося виконати Андрієві, який показав переможний час (14 хв 22,69 с). Лише на 0,16 с відстав від нього Вадим.

Цими змаганнями вони завершили свої виступи літнього сезону на бігових доріжках стадіону і тепер розпочнуть підготовку до кросових стартів, щоб відібратись до збірної команди України на чемпіонат Європи, який 11 грудня прийматиме італійський Турин.